Boční podomítkové vedení

BOČNÍ TERsimerit-6MOIZOLAČNÍ VEDENÍ PRO PŘEKLADY HELUZ

(možnost použití pro všechny ostatní boxy)

Součástí roletového překladu je tepelná izolace. Ta je umístěna uvnitř překladu, čímž dochází k eliminaci tepelného mostu u nadpraží otvorů obvodových stěn. Tepelné mosty kolem rámů oken a dveří můžeme navíc omezit použitím roletového překladu v kombinaci s doplňkovými krajovými cihlami (cihly s kapsou pro vložení tepelné izolace) a izolačních sendvičů ostění.

Představujeme Vám nové tepelně izolační boční podomítkové vedení pro rolety a žaluzie + boční podomítkové vedení, tepelně izolační klín pro roletový překlad HELUZ GRAND. U systému sendviče zároveň dodáváme venkovní hliníkové parapety s přesahem 34 mm, pro boční vedení rolety 58 mm.

 
 

 

Termoizolační boční podomítkové vedení

Tepelně, technicky a opticky nejlepší řešení skrytého vedení boční lišty pro Vaši stavbu při použití venkovních žaluzií.

heluz

 

Technická data:

  • vysoká tepelná izolace (až do 0,451 W/m2K)
  • mez pevnosti v tlaku cs - 10 130kPa
  • mez pevnosti ve stahu 130kPa
  • mez pevnosti příčné tlakové síly TR 150 130kPa
 

Termoizolační sandwich (26 mm) včetně hliníkového vedení pro podomítkovou lištu pro žaluzie. Při objednání žaluzie nutno kontaktovat firmu SM produkt nebo přímo výrobce žaluzií firmu NEVA PV ohledně komponentů, např. vodících podomítkových profilů.

sendvic26

Termoizolační sandwich (58 mm) včetně hliníkového vedení pro podomítkovou lištu pro rolety. Při objednání rolety možnost použít komponenty SM produkt.

sendvic58

VENKOVNÍ PARAPETY PODOMÍTKOVÉparapety

Vnější pohledové strany překladu jsou cihelné, což zajišťuje dokonalou přilnavost omítek. Spolu s cihelnými bloky tvoří překlad stejnorodý podklad pro omítku v celé ploše stěny. Součástí překladu je také začišťovací lišta umístěná na spodní vnější hraně překladu. Slouží k zakončení vnější omítky u nadpraží otvoru.

Pro zapuštění vodící lišty lze použít koncovky parapetů.